Taal

Teken In

Verjaarsdae

Sondag, 10 Desember

Leana Meyer

Jeanne Sterianos

Hilmer Backer

Dietmar Engler (74)

Maandag, 11 Desember

Ruan Coetzee

Adele Visser

Heinie Groenewald

Chris Joubert

Ilzé Kotzé

Jan De Kloe

Dinsdag, 12 Desember

Leonie Botha

Jannie Van Der Walt

Sonja Balt

Woensdag, 13 Desember

Thato Semenya

Liz Steyn

Wesley Faver

Donderdag, 14 Desember

Cass Hattingh

Lara Van Rooyen

Mariska Van Niekerk

Vrydag, 15 Desember

Luan Kotze

Erich Holz

Johan Knoester

Warrick Beaumont

Chris Venter

Speek Venter

San De Beer (85)

Saterdag, 16 Desember

Chris Du Plooy

Susan Brink

Sondag, 17 Desember

Hettie Vorster-Viljoen

Nelleke Voogt (73)

Dinsdag, 19 Desember

Elani Van Rooyen

André Marais

Philip Van Wyk

Ila Schutte 

Elfrieda Botha (77)

Gert Hatting (82)

Woensdag, 20 Desember

Abraham Theunissen

Krister Janse Van Rensburg

Antoinette Van Wyk

Donderdag, 21 Desember

Gustav Roux

Anke Kotze

Hendri Van Der Loo

Vrydag, 22 Desember

Esti Beaumont

Hennie Serfontein

Douw Venter (85)

Saterdag, 23 Desember

Magna Malan

Jenny Schramm

Bybelstudie en Kleingroepe

Kleingroepe het ten doel om gelowiges saam te bring sodat hulle rondom die Woord kan groei in hul kennis, vertroue en gehoorsaamheid aan God. Die doel van dié groepe is ook om mekaar beter te leer ken en mekaar te leer vertrou sodat ons mekaar kan bystaan en aanspoor tot liefde en goeie werke. In baie gevalle funksioneer wyke ook as kleingroepe.

Skryf gerus aan die kerkkantoor vir nadere besonderhede:
Hierdie e-posadres word van Spambotte beskerm. Jy moet JavaScript ontsper om dit te lees.


Die verskillende kleingroepe en sameroepers is:

 

 

 DAG & TYD

 TEIKENGROEP

KONTAKPERSOON

ADRES

 Ma 06:00

 Mannegroep Kobus Reyneke  Presidentrif
 Ma 06:00 Mannegroep  Nico Welman  Robin Hills
 Ma 19:00  Gebedsgroep Piet Buizer Olivedale
 Ma 19:00 Jonggetroudes  Gerbrand   Sandton
 Ma 19:00 Gebedsbyeenkoms elke 2e Maandag Kontak Lizette   
 Di  19:00 Enkellopendes  Gerrit Venter   Roteer
 Wo  10:00  Bybelstudie vir lidmate  met kindertjies  Hantie   Roteer
 Wo 11:00  Agapé  Antoinette 

 olv Ds Joop (Kerkgebou)

 
 Wo 11:00  Bybelstudie

Ronel

olv Ds Charl (Kerkgebou)

 Roteer
 Wo 19:00 Enkellopendes Eli Lourens  

 Kerk

 Wo 19:00

 Getroude lidmate

Hennie Welman

 Roteer

Wo 19:00

 Getroudes/ enkellopendes

 Loutjie Coetzee

 Roteer

 Wo 19:00

 Gemeng

 Jan Ehlers

Bromhof

 Wo 19:00 Gemeng  Eisse en Santa van Hoving   Featherbrooke
 Wo 19:00  B-blok groep  Sonja Barker

 Kerkgebou
 Wo 19:30 Gemeng

Anja Opperman

 
 Wo 19:30  Getroudes met kinders  Sarel Henning   Roteer
Wo 19:30  Getroudes met kinders Martin Nienaber   Roteer
Do 07:30 Mannegroep

Jan Schutte

 Presidentrif

 Do 19:30

 Jonggetroudes

 Wykie Etsebeth 

 Roteer

So 16:30

 Jonggetroudes (met of sonder kinders)

 Marnel Swartz 

 Kerkgebou